Autori strobi postitused

Aitab niisama plÕksimisest, tule fotoklubisse!

Nimetu Fotoklubi

Fotoklubi mõtteid oleme mõlgutanud juba mitu aastat, ja nüüd siis on mõtteid kogunenud juba nii palju, et kauem neid endale hoida ei olnud võimalik. Niisiis 5. jaanuaril on kõik huvilised lahkesti palutud hetkel veel nimetu fotoklubi esimesele koosolekule!

Miks peaks hakkama koos käima?

Kindlasti on paljudel meist alati kaasas fotokaamera. Digitaalfotograafia tegi pildistamise igapäevaseks asjaks. Me kõik pildistame, meil kõigil on olemas veebialbumid ja lemmikpildid nendes. Kuid igal vähegi tõsisemal tegevusel ja hobbil peaks olema väljund, mis hoiaks ära huvi soiku jäämise. Jah, oma pilte enda arvutisse toppimine ja nende pereringis vaatamine on igati tore ja tervislik tegevus, kuid kindlasti on kõigil olemas ka pilte, mida oleks mõtet ka suurema ringiga jagada ja kui veel pole, siis klubi tegevuste raames hakkab neid ju ometi tulema. Fotoklubis näeme suurepärast väljundit meie fotograafia kirele.

Kui inimene, kes on klöpsutanud pilte teha 10 aastasest saadik, kui venna käest oma esimese fotoka sain, võin omast käest kinnitada, et ükskõik kui suur ka pole teie fotograafia huvi, takerdub see ikka kas ajapuudusesse või lükatakse homse varna. Koos pildistamas käia ja tulemusi võrrelda, koos kogemusi jagada, koos ülesandeid täita need on need asjad, mis teevad pildistamise veelgi huvitavamaks. Paha ei tee ka väike võistlusmoment aga rohkem mõtteid ma siin siiski ei avaldaks, ütleks vaid niipalju, et neid jagub!

Loe edasi: http://foto.robi.ee

1.päev Väljasõit hommikul kell…… kokkulepitud kohast ja ajal. Sõit läbi Baltikumi ja Poola. Ööbimine Poolas (2-4 toad).
2.päev Hommikusöök. Sõit läbi Poola ja Saksamaa. Ööbimine F1 hotellis Magdeburgis (või noortehostelis).
3.päev Hommikusöök. Jätkame sõitu Saksamaa-Prantsusmaa, hilisõhtuks jõuame Pariis, kus ka ööbime. Majutus F1 hotellis (3-toad/ 3 ööd).
4. päev Hommikusöök. Bussiekskursioon: kõik tähstamad vaatamisväärsused. Louvre ´i külastus(kõigile tasuta). Õhtune jalutuskäik Montmartre´il ja Sacre Coeur´i kirik. Majutus samas hotellis.
5. päev Hommikusöök. Jätkub tutvumine Pariisiga. Parfüümimuuseum. Jalgsiekskursioon Cité saarel: Jumalaema kirik ja Saint Michelle´i kabel. Ladina kvartal ja Pompidou keskus. Eiffeli torn ja õhtune laevasõit Seine’i jõel. Ööbimine samas koha.
6. päev Hommikusöök.Väljasõit Versaille´sse – loss ja aiad. Õhtupoolikul alustame sõitu Brüsselisse.Õhtune jalutuskäik Brüsseli vanalinnas. Majutus Formule 1 hotellis(3-toad).
7. päev Hommikusöök. Kojusõit läbi Belgia ja Saksamaa.
Ööbimine Magdeburgi F1 hotellis (3-toad).
8. päev Hommikusöök. Sõit läbi Saksamaa ja Poola. Ööbimine Poolas (2-4 toad).
9. päev Hommikusöök. Sõit läbi Poola ja Baltikumi. Reisi lõpp.

HIND: 5200.- sisaldab:

Loe edasi